Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tragikomická plastická operace. Chirurgové ženám upravili tváře tak, že je úřady nepustily domů

Tragikomická plastická operace. Chirurgové ženám upravili tváře tak, že je úřady nepustily domů

Tři ženy, které se vydaly do Jižní Koreje za plastickou operací, si zadělaly na pořádný problém. Když se po prodělaných operacích chtěly vrátit zpět do Číny, neprošly přes pasovou kontrolu.

Jižní Korea se stává zemí, kam míří čím dál tím více lidí, převážně z Číny, kvůli plastickým operacím. Podle serveru New York Post jsou na čínském cestovním trhu k dostání i speciální „kosmetické balíčky“. Komplikace, kterou si většina z nich nejspíš neuvědomí, ale netkví ani tak v rizikovosti operace, ale spíše v praktických dopadech takové turistiky.

Tři ženy, které se na takový výlet vydaly, záhy zjistily, že není tak úplně jednoduché přejít pasovou kontrolou na letišti, když nejste alespoň trochu podobní fotografii ve vašem dokladu.

Zaměstnanci letiště se sice pod obvazy a otoky snažili zjistit totožnost dam, ale marně. Ženy se sice všemožně o doložení totožnosti snažily, ale podle serveru zatím není jasné, zda se jim to povedlo.

Zato fotografie žen vyvolala na sociálních sítích doslova poprask, doposud ji „lajkovalo“ na 70 tisíc lidí a sdílená byla téměř 29 tisíci uživateli.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek