Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Učitelka skončila za styk s žákem ve vězení. Jejich manželství se nyní po 12 letech rozpadlo

Učitelka skončila za styk s žákem ve vězení. Jejich manželství se nyní po 12 letech rozpadlo

Že láska, která překoná počáteční nástrahy, překoná všechno? Není to tak úplně pravda, jak dokazuje nyní případ věkově hodně rozdílných manželů. Zamilovali se do sebe už na škole. On byl student a ona učitelka. Protože byl ještě pod zákonem, šla za vztah s ním do vězení. Poté se vzali. Manžel ale požádal po 12 letech o rozvod.

Vypadá to trochu jako převrácený příběh o Nabokovově Lolitě. Tou byl v tomto případě student Vili Fualaau z amerického Washingtonu. Do svojí učitelky se podle BBC údajně zamiloval, když mu bylo teprve 12 let. Matka čtyř dětí a o 22 let let starší Mary Kay Letourneauová jeho lásku opětovala.

Incident se odehrál v roce 1996 na škole v Seattlu. Rok poté soud poslal učitelku do vězení za znásilnění. To už byla se svým mladičkým milencem těhotná. Původně si měla odsedět půl roku. Soud ji ale trest zkrátil na tři měsíce pod podmínkou, že se s žákem nebude stýkat.

Za několik týdnů po propuštění ale učitelku přistihli, jak si opět užívá sex se svým bývalým žákem. A trest byl tentokrát mnohem tvrdší. Za mřížemi strávila dalších sedm let a stihla tam Vilimu porodit i druhé dítě.

Jakmile si učitelka odpykala trest a vyšla z vězení, pár se potají v roce 2005 vzal. Dalo by se předpokládat, že po tolika útrapách a dlouhém odloučení vztah nesourodé dvojice už musí vydržet navždy. Letos se ale manželé po 12 letech rozvádí. Co je příčinou rozchodu, partneři neuvedli.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek