Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Věřil, že jeho rakovinu vyléčí šamani v peruánské džungli. Teď mladý Petr zemřel

Věřil, že jeho rakovinu vyléčí šamani v peruánské džungli. Teď mladý Petr zemřel

Dlouho věřil, že se mu rakovinu podaří porazit navzdory lékařům i jihoamerickým šamanům, kteří nevěřili. Nemoc ale nakonec zvítězila. Petr Hübel zemřel pár týdnů po oslavení 24. narozenin.

Zdrcující zpráva přišla v úterý večer. Petrova přítelkyně Simona na svém Facebooku zvěřejnila smutný příspěvek, ve kterém informovala, že Petr rakovině podlehl. „Věřili jsme všichni do jeho posledního vydechnutí. Byli jsme u něj a drželi ho, ...ačkoliv byl pod vlivem opiátů, on moc dobře věděl, že tam jsme," píše Simona.

Rodina i sám Petr stále doufali, že se mu strašlivou nemoc podaří zastavit. Kvůli tomu odjel i do peruánské džungle, kde vyhledal pomoc šamanů. Ani oni mu ale nedokázali pomoci. „Šaman mi řekl: 'Sorry, amigo, tvou nemoc vidím poprvé, léčit tě nebudu, nemám na to prostředky.'," prozradil Petr v rozhovoru pro Blesk.cz.

Kromě chemoterapie tak vyzkoušel i alternativní metody, sám ale přiznával, že se vyléčení nekoná. O víkendu skončil v nemocnici ve stavu, kdy nebyl schopen bez pomoci udělat vůbec nic. „Nemám sílu ani dojít na záchod," prozradil.

Více na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek