Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Volil jsi Trumpa? Tak si jdi!“ Žena kvůli volbám po 22 letech opustila manžela

„Volil jsi Trumpa? Tak si jdi!“ Žena kvůli volbám po 22 letech opustila manžela

Odlišné politické názory dokážou způsobit mnohé, ale dvě dekády trvající manželství obyčejně nebourají. Jinak tomu bylo v případě Američanky Gayle McCormickové.  „Nechci zbytek života strávit tím, že budu obhajovat svůj pohled na věc,“ řekla. I když k rozchodu ve zlém to také mělo daleko. S mužem, jehož volební rozhodnutí ji zarazilo, je ochotná strávit dovolenou.

Lidé se rozcházejí z nejrůznějších důvodů. Své o tom ví třiasedmdesátiletá Američanka žijící v Kalifornii Gayle McCormicková. S manželem strávila 22 let. Přesto před časem usoudila, že ho opustí, když „u oběda s přáteli zmínil, že bude v prezidentských volbách volit (republikána) Donalda Trumpa“.

„Dostal mě tím,“ řekla McCormicková. „Měla jsem pocit, že jsem sama sebe oklamala. Postavil nás před něco, s čím jsem se dříve nesetkala. Uvědomila jsem si, jak daleko jsem ve svém životě zašla, abych přijala něco, co bych nikdy v mládí neakceptovala,“ vysvětluje žena, která ve volbách podporovala Demokratickou stranu.

Po odchodu od manžela se McCormicková přestěhovala do vlastního bytu v Bellinghamu ve státě Washington. Dvojice však i přes odloučení a odlišné politické názory zůstává v kontaktu a dokonce plánuje společnou dovolenou.

„Došlo to opravdu tak daleko, že jsem nechtěla být v pozici, kdy musím svůj pohled na věc obhajovat dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Nechci něčím takovým strávit zbytek svého života,“ uzavírá McCormicková.

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek