Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily, zkusili trezor i záchod. Nakonec skončili v poutech

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily, zkusili trezor i záchod. Nakonec skončili v poutech

Každou chvíli mají problém s policií, přesto se pouštějí do další šíleností – řeč je o partě kluků, která si na Youtube říká TVTwixx. Před pár lety se nechvalně proslavili petardou hozenou do prázdného autobusu, později nechali přejet batoh vlakem. Tentokrát se vloupali do Krejčířovy vily – a hned dvakrát! Podruhé skončili v policejních želízkách.

Opuštěné budovy po celém světě lákají zvědavce. Urbexem, jak se procházení po takových místech nazývá, se v poslední době zabývají i youtubeři z TVTwixx. Před nedávnem se vloupali do smíchovské lihovaru, který už léta chátrá. Tentokrát ale předčili veškerá očekávání – vlezli do Krejčířovy vily v Černošicích!

360p
Průšviháři z TVTwixx se vloupali do Krejčířovy vily: Skončili v klepetech!

Celou akci ve vile Kateřině pochopitelně natočili a umístili na Youtube jako důkaz své trestné činnosti. Krejčířův dům celý prošli, na squashovém hřišti si zahráli fotbal, vyzkoušeli zda je funkční záchod, jestli jde otevřít trezor, a probrali se i nábytkem, který ve vile stále je.

Video slavilo během několika hodin velký úspěch; dokonce takový, že se mladíci do Černošic v neděli večer vydali znovu – slíbili totiž, že pokud video nasbírá tisíc lajků, udělají si zde grilovačku. Tentokrát už je ale chytila policie a skončili na obvodním oddělení v Řevnicích.

Na místo podle informací AKTU.cz dorazil i kriminalistický technik, který zadokumentoval škodu, která neoprávněným vniknutím do vily vznikla. Na místo přijel údajně i syn Radovana Krejčíře, který policii asistoval při sepisování škod.

Více se dočtete na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek