Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záchranář namaloval zdrogovanému uprchlíkovi hitlerovský knírek. Mělo to pro něj tvrdé důsledky

Záchranář namaloval zdrogovanému uprchlíkovi hitlerovský knírek. Mělo to pro něj tvrdé důsledky

Německý záchranář Thomas Wagner má pořádný malér. Chtěl si vystřelit z uprchlíka, který to přehnal s drogami nebo alkoholem a byl na cestě do nemocnice. Azylantovi tak namaloval modrou propiskou hitlerovský knírek a fotografie rozeslal svým známým. Jenže co se stalo potom rozhodně nečekal. 

Fotografie pomalovaného uprchlíka Wagner rozeslal svým známým prostřednictvím mobilní aplikace WhatsApp. A ve chvíli, kdy se azylant z omamného stavu probral, zašel Wagner ještě dále – přepnul na videozáznam. „Tak co, jedeš s námi vystřízlivět do nemocnice?“ ptá se posměšně ošetřovatel omámeného muže, který se nezmohl na víc než na zahuhlání. Zdravotníci kolem však okamžitě propukli ve škodolibý smích.

Málo bylo Wagnerovi v dalších dnech platné, že se snažil své pochybení zamaskovat. Pár dní po incidentu totiž k fotografiím přidal popisek „tak takto se to nedělá“, následně skupinu svých přátel žádal, aby celou chatovou skupinu a inkriminované materiály smazali.

Jenže už bylo pozdě. Šéfové Wagnera pro takovýto „žertík“ pochopení neměli – a ok skončil na hodinu na dlažbě. „Shlédli jsme fotografie i video a jediné, co jsme mohli podniknout, bylo ukončit Wagnerovo zaměstnání na hodinu,“ řekl pro deník Daily Mail Oliver Pitsch.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek