Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zavražděnému newyorskému policistovi se roky po vlastní smrti narodilo dítě. Může za to neobvyklá prosba manželky

Zavražděnému newyorskému policistovi se roky po vlastní smrti narodilo dítě. Může za to neobvyklá prosba manželky

Více než dva a půl roku po smrti se newyorskému policistovi, kterého zavraždili během služby, narodila dcera. Jeho manželka si totiž nechala v den mužova úmrtí zmrazit jeho sperma a později jej použila k umělému oplodnění, informovala dnes agentura AFP.

Policista WenJian Liu byl zastřelen při výkonu služby v New Yorku v prosinci roku 2014. V den jeho smrti požádala jeho manželka Sanny Liuová lékaře, aby zmrazili jeho sperma s odkazem na to, že s chotěm plánovali mít děti.

"Po umělém oplodnění jsem otěhotněla a jednomu z přátel jsem řekla: 'Bude to holčička.'," uvedla Liuová, která v úterý skutečně porodila dceru Angelinu. Fotografie, kterou zveřejnila newyorská policie, ukazuje čerstvou matku s novorozenou dívku v čepici newyorské policie.

Zesnulému policistovi a otci malé Angeliny WenJianovi Liuovi bylo 32 let a strážcem zákona byl sedm let, když jej spolu se jeho kolegou Rafaelem Ramosem v policejním voze zastřelil útočník, který následně spáchal sebevraždu. Vražda policistů tehdy v USA vyvolala velkou pozornost, vyjadřoval se k ní i tehdejší prezident Barack Obama.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek