Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Žena si v 99 letech splnila celoživotní sen. Neuvěříte jaký

Žena si v 99 letech splnila celoživotní sen. Neuvěříte jaký

Seznam toho, co chtějí lidé alespoň jednou v životě zažít, obyčejně bývá hodně rozmanitý. O vězení ale sní jen málokdo. 99letá Annie z Nizozemska je výjimkou.

Přání dámy v úctyhodném věku dozajista vzbudilo pozdvižení. Místní policie do světa přes svůj facebook poslala několik snímků, na kterých je Annie s želízky na rukou v cele.

Její výraz napovídá, že se při tom královsky baví.

Jeden z policistů řekl britskému deníku The Independent, že žena v cele strávila několik minut. „Chtěla tam, protože to bylo na jejím seznamu věcí, které chce zažít,“ dodal.

„Nikdy v životě nespáchala žádný zločin a myslela si, že by to byla zajímavá zkušenost. Přišlo jí to vtipné“ vysvětlil strážník.

Policisté nicméně nebyli schopní vysvětlit, co přesně ženu k nápadu dovedlo a proč po netradičním zážitku natolik toužila. „Normálně to neděláme, ale udělali jsme výjimku,“ dodal policejní mluvčí. Zástupy dalších zájemců o „dobrovolné vězení“ momentálně na služebně nečekají, i když v době sociálních sítí je to odvážné tvrzení. Může se snadno stát, že fotka vysmáté stařenky s pouty na rukou, bude na síti rychle virální atrakcí.

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek