Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zima se blíží! Sedmá řada Hry o trůny odstartuje v červenci. Připomeňte si seriál v naší galerii

Zima se blíží! Sedmá řada Hry o trůny odstartuje v červenci. Připomeňte si seriál v naší galerii

Nekonečné čekání a nejrůznější dohady. Už od roku 2011 jsou fanoušci populárního seriálu Hra o trůny zvyklí, že brzy zjara dostanou dlouho očekávaný první díl série. Letos je tomu jinak. Natáčení se protáhlo a diváci si na sedmou sérii musejí počkat až do 16. července. 

Kromě data premiéry tvůrci odhalili i tajemnou ukázku, v té promluvilo hned několik hlavních postav, nejdůležitější sdělení do teaseru vnesl sám Jon Sníh (Kit Harington). Právě ten varuje před velkou válkou, která se dotkne všech.

Právě kolem Jona Sněha se na konci šesté řady strhla velkolepá diskuze. Ukázalo se totiž, že není bastardem Neda Starka. Ten se ho jen ujal a fanoušci od té doby spekulují, kdo je jeho pravým otcem.

Jejich nejžhavějším tipem je Rhaegar Targaryen. Pokud by se to potvrdilo a Jon by opravdu patřil do rodu Targaryenů, zcela zásadně by to zamíchalo kartami v boji o Železný trůn. Na ten má kromě Lannisterů zálusk i Daenerys Targaryen.

To všechno je ale zatím pod taktovkou George R. R. Martina. Ten od roku 2000 vydává ságu Píseň ledu a ohně, která slouží jako knižní předloha celého seriálu. Poslední knihu, která by měla kopírovat děj sedmé řady seriálu, Vichry zimy, ale G. R. R. Martin ještě nestihl vydat.

Kdy přijde zima a jak si Král Severu Jon Sníh poradí s Bílými chodci a jejich Nočním králem a jestli se Daenerys zmocní nejslavnějšího trůnu, na to si budou muset fanoušci opravdu počkat až do léta. 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek