Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Životní příběh Melanie Trumpové. Jak se princezna z „Nemanic“ stala první dámou USA

Životní příběh Melanie Trumpové. Jak se princezna z „Nemanic“ stala první dámou USA

Melania Trumpová, původem Slovinka a paradoxně nejnenápadnější člen celého klanu Trumpových. Žena, jež se stala při páteční inauguraci první dámou USA. V průběhu více než roční prezidentské kampaně, kterou její manžel a společně s ním jeho nejstarší děti absolvovali po celých Státech, zůstala dnešní první dáma v pozadí. Bylo to její vlastní rozhodnutí, jak uvedla v rozhovoru s Barbarou Waltersovou. Zaujmout média, nejen ta americká, ale celosvětově, se jí „podařilo“ dvakrát.

Poprvé, když svět oblétly její fotografie, na nichž pózuje spoře oděná (či úplně nahá), z doby, kdy byla modelkou. Na tento útok byla výborně připravená a se svou nejistou angličtinou s přízvukem, jejž jedni nazývají roztomilým a jiným rve uši, se velmi dobře obhájila. Ještě aby ne, byla na to připravovaná dlouhé měsíce.

Podruhé si zajistila pozornost projevem, který se až příliš nápadně podobal projevu její předchůdkyně Michelle Obamové. Zda se jednalo o úmyslný krok píáristů a manažerů kampaně, či náhodu, nebo nedopatření, je těžké určit. Zda byl někdo v týmu Trumpových tak vypočítavý, aby věděl, že okopírovaný projev sice nebude nejlepší vizitkou, ale dostane Melanii na několik dní na titulní strany (a o to tady jde), se můžeme jen domnívat.

Že této velmi pohledné ženě s kočičíma očima svět politiky a světla reflektorů příliš nesvědčí, je bezpochyby. Sama to potvrdila několika svými rozhodnutími z posledních měsíců. Například tím, že se jako první prezidentova manželka v historii rozhodla nepřestěhovat s celou rodinou do Bílého domu a rozhodla se zůstat v New Yorku, kde její syn chodí do školy.

VŠE O MELANII TRUMPOVÉ SE DOZVÍTE V POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA REFLEX.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek