Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zpěvačka hitu Lambada je po smrti, našli ji v ohořelém vraku auta

Zpěvačka hitu Lambada je po smrti, našli ji v ohořelém vraku auta

Zpěvačku Loalwu Brazovou proslavil po celém světě hit léta 1989 Lambada, který nazpívala se svou kapelou Kaoma. Třiašedesátiletá žena se podle informací brazilské policie stala tento týden s největší pravděpodobností obětí násilného trestného činu.

Ohořelý vrak auta a tělo zpěvačky policisté našli v pobřežním městě Saquarema vzdáleném sto kilometrů od Rio di Janeira. Podle lokálních médií byl vůz odstavený nedaleko jejího bydliště.

Policie oficiálně nepotvrdila, že se třiašedesátiletá žena stala obětí násilného trestného činu, vše tomu ale nasvědčuje. Televizní stanice G1 uvedla s odvoláním na vyšetřovatele, že zpěvačku s největší pravděpodobností zavraždila skupina neznámých mužů.

Ve stejném duchu se nesou svědectví ostatních obyvatel domu, kde měla svůj byt i Brazová. Jeden ze svědků kontaktoval policii s tím, že nejspíš došlo k únosu zpěvačky, jelikož slyšel její křik. G1 také uvádí, že ženu v autě odvezli dva až čtyři muži.

Letní hit Lambada, který Brazovou proslavil, vyšel v jejím podání v roce 1989. Notoricky známá píseň zaznamenala celosvětový úspěch a hned v prvním roce se singlu prodalo přes pět milionů kopií.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek