Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ztrácíte často klíče? Odemykejte smartphonem nebo otiskem prstu!

Ztrácíte často klíče? Odemykejte smartphonem nebo otiskem prstu!
 

Ztrátu klíče a nepříjemnosti spojené s výměnou zámku zažil alespoň jednou asi každý z nás. Zapomenutý klíč také dokáže pořádně zkomplikovat celý den. S elektronickými přístupovými systémy vás žádné zapomenuté ani ztracené klíče trápit nebudou.

Elektronické přístupové systémy nabízejí moderní, pohodlnou a bezpečnou alternativu ke klasickým klíčům. Místo klíčem odemykáte čipem, zadáním kódu, otiskem prstu a nebo třeba aplikací ve vašem smartphonu– záleží jen na vás. Telefon nosí většina z nás neustále u sebe a v případě odemykání kódem nebo otiskem nemusíte nosit vůbec nic. Pokud používáte k odemykání klíč a ztratíte jej, kdokoliv jiný si s ním může odemknout a proto musíte vyměnit zamykací vložku. V případě ztráty čipu mu jednoduše zrušíte přístupová práva a čip je tak pro případného nálezce nepoužitelný.

Elektronické přístupové systémy existují v mnoha různých provedeních. Firmy a organizace už delší dobu využívají čipové nebo kartové systémy s různými pokročilými funkcemi jako je evidence docházky nebo elektronická peněženka. V současnosti se velmi rozšiřuje využití čipových systémů pro vstupní dveře bytových domů, protože řeší problém častých ztrát klíčů a jsou dostupné i v provedeních odolných vůči vandalům. Zabezpečit s nimi lze ale i byt, rodinný dům nebo kancelář.

autor: Klicovecentrum.cz

Pro více informací kontaktujte KLÍČOVÉ CENTRUM, specialisty na kompletní mechanické i elektronické zabezpečení pro domácnosti i firmy.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek