Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Když je ministr Chovanec takový machr, měl by konečně srovnat Českou poštu, která podvádí občany

Když je ministr Chovanec takový machr, měl by konečně srovnat Českou poštu, která podvádí občany

Předpokládám, že už to zažila většina lidí, kterým měl být někdy doručen balík. Jste doma, nikdo nezazvoní, nikdo se neozve a druhý den najdete ve schránce od České pošty vyrozumění, že zákazník nebyl zastižen. Je to mnohdy podvod, protože zákazníka nikdo nehledal. Přitom Česká pošta je státní podnik a jeho zakladatelem je Ministerstvo vnitra, které vede sociální demokrat Milan Chovanec. Ten nevynechá jedinou příležitost, aby před médii „nemachroval“. Co kdyby si konečně posvítil na podvodné praktiky České pošty?

Jak napsal kolega Marek Stoniš, Chovanec je „parodie na kovboje“. To sedí. Mnoho silných řečí, ale skutek často utek'.

Samotná Česká pošta provozuje online stránku Track&Trace, která sleduje doručování vaší zásilky. Tam si třeba najdete, že například „Vaše zásilka bude doručena 22. června mezi 08.00 až 14.00“. Čekáte, čekáte… a nic.

Nejde ani tak o zde uváděný den a čas, ale o to, že Česká pošta svá slova někdy nedodrží a člověk čeká marně a omezuje ho to v čase i pohybu, protože třeba ten balík skutečně potřebuje. Jak by zřejmě dodal Chovancův stranický kolega a předseda Senátu Milan Štěch, doma určitě čekají pouze živnostníci a ti by měli být hnáni někam do výrobního procesu.

Česka pošta nejenom, že lidi uvádí v omyl a podvádí je, ale také si ještě nechá za to vydřidušsky platit.

Celý komentář si můžete přečíst na webu Reflex.cz.