Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Matku s dítětem na přechodu srazil řidič osobního vozidla. Z místa nehody ujel, víte o něm?

Matku s dítětem na přechodu srazil řidič osobního vozidla. Z místa nehody ujel, víte o něm?

Pražští policisté pátrají po svědcích čtvrteční nehody, při které řidič šedého Peugeotu srazil na přechodu matku s dítětem a odjel, aniž by jim poskytl pomoc. Nehoda se stala na Roztylském náměstí v Záběhlicích v Praze 4 kolem sedmé hodiny. Za ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci hrozí řidiči až pětiletý trest. Na webu o tom dnes informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

„Kolem tři čtvrtě na sedm ráno tam došlo ke střetu osobního vozidla Peugeot Partner šedé barvy s chodci. Matka a pětiletý syn, kteří šli po vyznačeném přechodu pro chodce, byli v důsledku nárazu poraženi na komunikaci. Řidič motorového vozidla, aniž by zastavil a poskytl pomoc, z místa dopravní nehody ujel,“ uvedl Rybanský.

Policie žádá svědky, kteří nehodu viděli, aby kontaktovali bezplatnou linku 158 nebo podali svědectví na policejní služebně v Horňátecké ulici v Kobylisích. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem motorového vozidla, za což hrozí až pětiletý trest odnětí svobody,“ dodal Rybanský.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek