Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Šaty, šperky a květiny. V pražském Diplomatu začal svatební veletrh

Šaty, šperky a květiny. V pražském Diplomatu začal svatební veletrh

Svatební móda a šperky a také nabídky kadeřníků, vizážistů, cukrářů nebo květinářů jsou pro zájemce připraveny na dvoudenním Svatebním veletrhu, který dnes začíná v pražském hotelu Diplomat. Lidem, kteří plánují vstoupit do manželství, také odborníci poradí s výběrem šatů a hudby i organizací svatebního dne.

Lidé si na 18. ročníku veletrhu mohou vybrat zboží a služby od více než stovky vystavovatelů, někteří pro akci slíbili speciální nabídky. Snoubenci se mohou poohlédnout po svatbě na klíč, svatební cestě i službách fotografů, tvůrců svatebních oznámení a cateringových společností. Návštěvníci podle pořadatelů uvidí také módní přehlídky svatebních salonů a vystoupení muzikálových zpěváků.

Veletrh se zaměří na trend poslední doby, kdy se nevěsty a ženichové i během svatebního obřadu a hostiny snaží vyzdvihnout své životní hodnoty a postoje. "Na jedné straně je spojení s přírodou ve stylu bohémských svateb, na druhé straně se objevují nekonvenční punkrockové svatby s prvky rebelie," uvedli pořadatelé. Více informací je na webu akce www.svatebniveletrh.cz.

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>> 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek