Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Čech předvedl superzákrok, debakl ale neodvrátil

Čech předvedl superzákrok, debakl ale neodvrátil

V nedělním šlágru 3. kola anglické Premier League mezi Liverpoolem a Arsenalem byl na hřišti pouze jeden tým. Domácí dominovali, soupeře rozstříleli 4:0 a nebýt výborných zákroků Petra Čecha, mohli si Gunners odvézt daleko větší výprask. Londýňané totiž svému soupeři nestačili ve všech směrech a trenér Arséne Wenger označil výkon za katastrofální. V podobném duchu mluvil i český brankář, jednoznačně nejlepší hráč hostů. „Způsob, jakým jsme prohráli, je nepřijatelný,“ přiznal po utkání.


Kdo čekal vyrovnaný boj dvou těžkých vah byl zklamaný. Nedělní šlágr Premier Legue byl totiž jednostrannou záležitostí. Liverpool na soupeře vlétl už v úvodu, v celém průběhu zápasu diktoval tempo hry a Arsenal nedokázal zareagovat. „To je největší zklamání. Nebojovali jsme, neběhali jsme a nevyhráli jsme osobní souboje,“ litoval pro SkySports brankář Petr Čech.Kolegové z obrany mu práci na Anfieldu vůbec neusnadnili. Na prvních třech gólech měl mizivý podíl, u gólové hlavičky Daniela Sturridge už čistý nebyl, ale nebýt jeho, rozvlnila by se síť branky Arsenalu častěji. „Pro takhle velký klub a tým, který máme, to bylo neakceptovatelné,“ řekl Čech.

I podle jeho slov nebylo na utkání nic, co by mohlo fanoušky těšit. „Můžete přijet na Liverpool a prohrát 0:4. Může se to stát ve špatný den, kdy sice bojujete, ale máte smůlu, soupeř hraje dobře a proměňuje každou šanci. To se ale dneska nestalo.“

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek