Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Domácí za 170 korun, fanoušci Komety za 450 korun. V Brně se nelíbí dvojí ceny na sérii s Hradcem

Domácí za 170 korun, fanoušci Komety za 450 korun. V Brně se nelíbí dvojí ceny na sérii s Hradcem

V hokejové extralize zbývá v Generali play off už jen čtveřice nejlepších, semifinále začne ve středu 29. března v Hradci Králové, kde odstartuje série mezi Mountfieldem a Kometou. A slušné dusno zavládlo mezi oběma týmy ještě před dopadnutím prvního puku na led, vzteklé ruměnce na tvářích brněnských fanoušků způsobila dvojí cena vstupenek na duely v Hradci.

Vstupné do sektorů na stání v hradecké Fortuna Areně bylo stanoveno vedením Mountfieldu na 170 korun na první dvě semifinále. Za tuto částku si však mohou vstupenky zakoupit pouze fanoušci hradeckého klubu.

Pro fanoušky hostí čili brněnské Komety činí cena vstupenky na stání o 280 korun více, tedy 450 korun. Na oficiálních internetových stránkách Mountfieldu HK není o této zvýšené ceně žádná zmínka, skutečnost potvrdil na www.mountfieldhk.cz generální manažer Mountfieldu Aleš Kmoníček.

"Ceny do sektoru hostí jsme nastavili ve stejné výši, jako budou mít naši fanoušci na stání v Brně," napsal do diskuzního fóra, kam mu fanoušci mohou, pokud zachovají neurážlivou formu svého dotazu, psát, GM Kmoníček.

Kde je tedy problém? Vstupenka na 3. a 4. čtvrtfinále proti Hradci, které uvidí fanoušci v Rondu 2. a 3. dubna, stojí na stání 450 korun a je shodná jak pro příznivce Komety, tak pro fanoušky Mountfieldu. Místenka na sezení vyjde ve volném prodeji na 750 korun.

Jak budou v Hradci postupovat proti fanouškům Komety? Celý článek čtěte na iSport.cz>>>

720p 480p 360p 240p
To je EUFORIE! Kometa smázla Spartu 4:0 a takhle slavila postup

Program semifinále play off>>>