Fotbalisté Slavie v Evropské lize remizovali v Astaně 1:1

Fotbalisté Slavie remizovali v druhém utkání základní skupiny Evropské ligy v Astaně 1:1. Pražany poslal na umělé trávě v Kazachstánu do vedení v 18. minutě Kamerunec Michael Ngadeu, pak hosté dvakrát trefili břevno a ve 42. minutě srovnal Marin Tomasov.

Červenobílí mají v součtu s úvodní výhrou 1:0 nad Maccabi Tel Aviv po dvou zápasech čtyři body, Astana získala první bod. Český šampion se příště představí 19. října na půdě favorizovaného Villarrealu, který hraje dnes večer v Tel Avivu. Ze skupiny postoupí první dva týmy.

Slávisté protáhli čekání na venkovní výhru v pohárech, které trvá od roku 2007 už 19 utkání. Kazašský mistr zase prodloužil svou domácí sérii bez porážky na evropské scéně na 16 zápasů.