Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Fotbalové kluby zapomněly na rivalitu. Manažer jednoho z nich je od soboty nezvěstný

Fotbalové kluby zapomněly na rivalitu. Manažer jednoho z nich je od soboty nezvěstný

Tradičnímu bundesligovému celku Hamburger SV se v letošní sezoně nedaří výsledkově a teď se tým potýká s další tvrdou ranou. Po oslavě v přístavní čtvrti Landungsbrücken zmizel beze stopy manažer klubu Timo Kraus.

Pohřešovaný manažer bundesligového celku sjednotil letité městské rivaly Hamburger SV a St. Pauli. Oba týmy zapomněly na nepřátelství a vyzývají na svých sociálních sítích fanoušky, aby pomohli při pátrání po Timu Krausovi.

Manažer byl v sobotu večer spolu s dalšími zaměstnanci klubu slavit u přístavu v městské části Landungsbrücken. Kolem půl dvanácté ho kamarádi ve značně podnapilém stavu posadili do taxíku, který ho měl zavézt domů.

K manželce ale Timo Kraus nedorazil. Podle stopy, kterou zanechal jeho mobilní telefon, dojel na nádraží, pak se ale vrátil zpět na Landungsbrücken. Od půlnoci ze soboty na neděli je jeho telefon vypnutý.

Policie požádala o pomoc náhodné svědky a zároveň apeluje na řidiče taxi, aby se přihlásil, jelikož právě on může vědět něco důležitého. Šofér se však zatím neozval a bezradní jsou i přátelé Krause, kteří taxi nevolali přes dispečink, ale odchytili na ulici.

Také špičky hamburského fotbalového klubu doufají, že se podaří ztraceného manažera v dohledné době vypátrat. „Moc doufám, že se jedná o pouhé nedorozumění,“ nechal se prostřednictvím německých deníků slyšet majitel týmu Heribert Bruchhagen.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek