Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Hrozivé detaily Rajtoralovy smrti. Oběsil se na pásku od kalhot, našli ho až po deseti hodinách

Hrozivé detaily Rajtoralovy smrti. Oběsil se na pásku od kalhot, našli ho až po deseti hodinách

Jen těžko se vzpamatovávají fotbalisté tureckého Gaziantepsporu ze šoku, který prožili v neděli večer. Tehdy totiž zjistili, že jejich český spoluhráč František Rajtoral (†31) se ve svém bytě oběsil. Většina hráčů byla dokonce přítomná ve chvílích, kdy z luxusního rezidenčního komplexu odváželi tělo zesnulého českého exreprezentanta.

Zdrcení, s nechápavými výrazy ve tváři. Fotbalisté Gaziantepsporu seděli ve skupince ve vchodové hale bytového komplexu, kde si sáhl na život František Rajtoral. Sledovali tak i smutné momenty, kdy zřízenci pohřební služby nakládali rakev s jeho ostatky, kterou převezli na policejní ředitelství, kde proběhla pitva. Zatím bylo zjištěno, že tělo, visící na pásku od kalhot, bylo bez života zhruba 10 hodin.

Místní web gaziantepgunes informuje, že v nejbližší době uspořádá Rajtoralův poslední klub v Turecku smuteční obřad, po kterém budou hráčovy ostatky letadlem převezeny do Česka. Jeho rodiče se ho však obřadu kvůli vysokému věku nezúčastní, tvrdí turecký web.

„Nevím, co k tomu říct. Nikdo to nečekal. Jsme zničení. Ztratili jsme kamaráda, kterého jsme měli rádi. Upřímnou soustrast všem. Je to pro nás šok, všechno se zdálo být v pořádku,“ smutnil v rozhovoru pro místní televizi kapitán týmu Elyasa Süme. „Budeš nám chybět,“ napsal si na Twitter i Rajtoralův další spoluhráč a kamarád Musa Nizam.

Více si přečtěte na VIP sport.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek