Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Jágrovi domácí comeback zhořknul. Byl bych radši, kdyby mamka nepřišla, řekl po prohře

Jágrovi domácí comeback zhořknul. Byl bych radši, kdyby mamka nepřišla, řekl po prohře

Doma mu připravili přímo královské přivítání, které však dopadlo hořce. Legendární Jaromír Jágr nastoupil poprvé od svého příletu z NHL k domácímu utkání. Návrat domů po pěti letech však sladký nebyl, neboť se svými Rytíři narazil na bojovné Litoměřice, které slavnou 68 ani trochu nešetřily a jasně zvítězily 4:1. „Ukázali jsme si, jak na tom jsme a to je nic moc. Musíme se rozhodně zlepšit. Začíná to mnou a končí posledním hráčem v týmu,“ přiznal pětačtyřicetiletý matador, který v první hokejové lize vyšel poprvé bodově naprázdno.


Kladenský klub si pro vás před duelem s Litoměřicemi připravil milé uvítání. Tato sláva však po porážce 1:4 zřejmě rychle vyprchala, viďte?

„Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří se podíleli na této slavnosti. Většinu jsem neviděl, jelikož jsem byl v kabině, ale doufám, že se to povedlo. Nicméně náš výkon byl přímo děsivý. Nějakým způsobem se z toho musíme dostat. Mám jediný cíl a to je, abych hrál co nejlepší hokej a pomohl mužstvu postoupit. Není to pro mě jednoduché, bude mi čtyřicet šest let, ale snažím se odevzdávat maximum, i když to někdy zřejmě není vidět.“Na kladenský stadion jste se vrátil po pěti letech. Zamrzel hořký comeback o to víc?

„Není to příjemné, ale taková je realita. Ne vždy dostanete slávu, jakou byste chtěli, a přijde kritika. Nejsem první ani poslední, který to zažil na vlastní kůži.“

Potěšilo vás alespoň, že se na váš slavnostní návrat přišla podívat matka?

„Byl bych radši, kdyby nepřišla.“ (směje se)

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek