Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Je fantastické, že zase hraješ.“ Návrat tenistky Kvitové slavil celý svět

„Je fantastické, že zase hraješ.“ Návrat tenistky Kvitové slavil celý svět

Tenistka Petra Kvitová je zpět po téměř půlroční pauze po útoku nožem a na French Open je z toho pozdvižení. Českou hráčku, která je na okruhu velmi oblíbená, vítají na kurtech velké soupeřky i legendy minulosti. Co Kvitové vzkazují?

„Gratuluji Petře Kvitové za to, že dnes dokázala mnohem víc než vyhrát tenisový zápas,“ uvedla Američanka Julia Boserupová, kterou Kvitová porazila v prvním kole Roland Garros.

„Nechci přemýšlet o tom, čím si prošla. Dnes ráno jsem ji viděla a objala jsem ji. Řekla jsem: Jak se ti daří? Jak se máš? Co jsi dělala, když si byla pryč?“ zveřejnila ruská tenistka Světlana Kuzněcovová.

„Byl to tak traumatizující zážitek. Jsem za ni fakt ráda a těší mě, že jí ostatní hráčky tak vřele vítají, protože si to zaslouží. Je skvělou šampionkou a opravdu báječnou osobou i mimo kurt, že víte, že si to zaslouží,“ říká olympijská šampionka z Ria Monica Puigová.

„Je fantastické, že ses vrátila a zase hraješ – a gratuluju za dnešní vítězství - DO TOHO!:)“ napsala nejdříve na svém twitteru tenisová legenda Martina Navrátilová a pak v dalším komentáři přidala oblíbené Petřino "POJĎ!“

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek