Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Jednám s několika kluby, tvrdí Jágr. Nespěchám, věřím, že na NHL stále mám

Jednám s několika kluby, tvrdí Jágr. Nespěchám, věřím, že na NHL stále mám

Když hokejisté Kladna v přípravě na novou sezonu poprvé vyjeli na led, nechyběl mezi nimi ani Jaromír Jágr. Ten si po pátečním návratu do Česka už v neděli lehce zabruslil a zastřílel, v pondělí už se svými zaměstnanci jako majitel Rytířů makal naplno. Legendární útočník absolvoval se Středočechy kompletní hodinovou jednotku a před novináři promluvil o své budoucnosti. „Máme v NHL rozjednáno, ale nespěcháme,“ řekl bývalý útočník Floridy.

V dresu Panthers už pokračovat nebude, protože se Florida rozhodla dát šanci mladším hráčům. Co bude s legendárním útočníkem dál? „Momentálně nevím. Je rozjednáno několik mužstev a záleží na tom, co se ukáže jako nejlepší. Alternativ je mnoho,“ připustil Jágr. 

S hledáním nového angažmá ale nespěchá. „Není to pro mě důležité. Ta příležitost přijde, ať už to bude v NHL, v KHL, v extralize, nebo tady na Kladně. To je úplně jedno. Dělat si starosti, kde budeš hrát, není úplně dobrý. Něco se stane.“

Pokud by v zámoří pokračoval, mohl by atakovat další metu, kterou drží Gordie Howe v počtu startů. Český útočník ale na rekordy nepomýšlí. „Bylo by to hezký, ale hrát hokej kvůli rekordům taky nejde. Musí tam být určitá láska,“ vysvětloval pětačtyřicetiletý útočník.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek