Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kapitán Voráček před velkou bitvou s Kanadou: Gudy nezná bratra

Kapitán Voráček před velkou bitvou s Kanadou: Gudy nezná bratra

Na hotelu se včera sešli hráči Flyers. Na té kanadské straně je jich až pět, kteří mohou dneska zasáhnout do hry. Na české dva. Jakub Voráček a Radko Gudas. „Pokecali jsme,“ přiznal po rozbruslení před večerní bitvou (od 20.15 hodin) český kapitán. „Musíme hrát nad svoje možnosti,“ má jasno Voráček. Kanada vyhrála sedm vzájemných zápasů. Je čas tuhle statistiku zničit.

Když včera mluvil Claude Giroux o Voráčkovi, svém velkém kamarádovi, rozzářily se mu oči. „Jsme si hodně blízcí, ale na ledě uděláme oba maximum, abychom vyhráli,“ vyprávěl kanadský kapitán. Jeho český protějšek mluví podobně.

Jak se na souboj těšíte?
„Můžeme se na ledě setkat všichni z Philadelphie, takže až sedm hráčů (Giroux, Schenn, Konecny, Couturier a Simmonds a z Čechů Voráček a Gudas). Včera jsme se viděli na hotelu, pokecali jsme. Kluci říkali Gudymu (Gudasovi), ať nedělá to, co dělá proti jiným týmům. Což ale Gudy rezolutně odmítl! (usměje se) Takže určitě hodí nějaký hit. Na ledě nezná bratra, což je jedině dobře.“Už je na čase je porazit, že?
„Určitě jo. Zápas je důležitý, abychom se s tak silným týmem dostali do čela skupiny. Musíme hrát nad svoje možnosti.“

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek