Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kdo se ujme Plíškové? Česká tenisová jednička je bez trenéra

Kdo se ujme Plíškové? Česká tenisová jednička je bez trenéra

Nejlepší česká tenistka současnosti, Karolína Plíšková, překvapivě oznámila konec spolupráce s dosavadním trenérem Jiřím Vaňkem. S koučem, který ji dovedl k současným úspěchům a finále na US Open se nedohodli na další spolupráci.

Když to začalo vypadat, že se české tenisové jedničce konečně po letech rychlých změn podařilo zakotvit stabilně u jednoho trenéra, přišla změna. Mluvčí fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil deníku Sport, že Karolína Plíšková v nové sezoně se stávajícím koučem Jiřím Vaňkem pokračovat nebude.

Sama tenistka odjela po triumfu ve Fed Cupu na dovolenou na Mauricius a situaci ohledně změny svého trenéra odmítá komentovat. S Vaňkem spolupracovala od června 2014, kdy přestal trénovat její dvojče Kristýnu.

Bez kouče je také česká tenisová dvojka Petra Kvitová.Bez kouče je také česká tenisová dvojka Petra Kvitová.autor: Jimmie48 Photography / Shutterstock.com

Kouče hledá i druhá nejlepší tenistka Česka Petra Kvitová. Ani ta se ovšem nechce k současné situaci vyjadřovat. „Jsem na dovolené, mými klíčovými prioritami těchto dní jsou odpočinek a neplánované léčení zraněného nártu,“ vzkázala Kvitová prostřednictvím deníku Sport.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek