Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ledecká si užívala bublinu, zítra ji čeká další boj. Největší rivalka slíbila: Zlato jí nenecháme

Ledecká si užívala bublinu, zítra ji čeká další boj. Největší rivalka slíbila: Zlato jí nenecháme

Ester Ledecká je na cestě už podruhé během týdne překopat v noci na sobotu pustí do druhé části svého zlatého dvojboje. Čeká ji paralelní obří slalom na snowboardu, v němž v posledních třech letech naprosto dominuje. Úspěchu její mise může pomoct i přeložení čtvrteční kvalifikace, díky čemuž získala dva cenné dny času.


V bublině je Ester Ledecké dobře. A zvlášť včera si to užívala. Ze svého nabitého olympijského plánu díky úpravě olympijského programu vykouzlila krásný volný den. Z horského hotelu Blue Condo v Pokwangu vyrazila na procházku s maminkou a sbírala energii na svůj poslední olympijský závod v Koreji.

„Dnes jsme odpočívali. Máme pohodový den, Ester tráví čas s rodinou,“ vysvětloval snowboardový trenér Ledecké Justin Reiter. „Má prostor si dát nějaké dobré jídlo, podíváme se na video. Zítra (v pátek) ráno máme trénink. Pak si dáme klidové odpoledne, dostaneme informace k závodu a budeme připraveni jet rychle.“

Změna programu umožnila Ledecké v pohodě dokončit přeměnu ze zlaté lyžařky na královnu prkna. Oficiálním důvodem je nepředvídatelné počasí, ačkoli právě na čtvrtek, kdy se původně měla jet kvalifikace snowboardistek, byl z pátku přeložen ženský závod v Big Airu. Zároveň bylo jasné, že se trenérům původní rozdělení závodu na dva dny moc nelíbilo.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

Vše o olympiádě si můžete přečíst ZDE >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek