Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nahlédli jsme do české šatny na MS. Tohle všechno mají hokejisté k dispozici

Nahlédli jsme do české šatny na MS. Tohle všechno mají hokejisté k dispozici

Je třeba před jejich jména dávat i křestní. Protože u dvou českých kustodů na oficiální soupisce je napsáno: Ondráček. Je třeba dodat: Petr a Filip. Táta se synem. Český realizační tým má ve svém středu i rodinnou dvojici, k osvědčenému tátovi, který po šampionátech jezdí už několik let, přibyl 21letý „učeň“. Jak mu to jde? „Ještě je třeba něco vyladit!“ směje se jejich parťák Zdeněk Šmíd. Pojďte se společně s nimi podívat i na to, jak vypadá kabina národního týmu.

V jedné z místností visí salámy. Už od pohledu k nakousnutí… „To je naše spižírna. Dáváme klukům ochutnat. Trenérům taky. I my si občas ukrojíme,“ směje se Petr Ondráček, spolu se Šmídem dlouholetí parťáci a u národního týmu sehraný pár.

V minulých letech je ještě před šampionátem doplnil Jaroslav Kugler, někdejší úspěšný plzeňský házenkář, mistr republiky, který ale už odešel do důchodu. Takže hledali náhradu. Nakonec si ale řekli, že nejlepší bude, když zaučí Ondráčka juniora.

„Pomáhá nám s věcmi, které jsou nejvíce potřeba. Třeba s rychlým vysušením rukavic,“ popisuje táta. Filip Ondráček je kmenovým kustodem v Kometě, která naposledy slavila titul. Byl i s tátou u toho, když v minulosti inlinová reprezentace vyhrála mistrovství světa.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek