Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nikdo nevolá, nikdo nezvedá telefony. Jágr si postěžoval, že ho v NHL nechtějí, a už se o něj perou

Nikdo nevolá, nikdo nezvedá telefony. Jágr si postěžoval, že ho v NHL nechtějí, a už se o něj perou

Čas nezastavíš a roky utíkají. Přesvědčuje se o tom i Jaromír Jágr, který stále nemá smlouvu na další sezonu NHL, a jak sám přiznal, situace není tak jednoduchá jako před 23 lety. „Už mi nikdo nevolá, a když volám manažerům já, nikdo mi to nezvedá,“ napsal na svůj Twitter. Okamžitě tím strhl vlnu zájmu v Evropě, kdy se mu nabídly kluby KHL včetně Omsku a bývalý hráč Bostonu ho naopak lákal do exotické destinace.

„Všude čtu, že volným hráčům volá deset až dvanáct agentů. Mně nikdo nevolá, a když volám já, tak mi to nikdo nebere,“ postěžoval si na svém Twitteru legendární Jaromír Jágr. Ve svých 45 letech se připravuje na další sezonu v NHL, ale zatím stále neví, kde ji stráví.

Napovědět by mohla sobota, kdy se otevře trh s volnými hráči, ale druhý nejproduktivnější hráč historie NHL tomu moc velkou šanci nedává. „Když jsem byl volný hráč v roce 1994, volali mi všichni generální manažeři. V roce 2017 mi nevolá žádný,“ pokračoval dobře naladěný útočník v tweetu, ke kterému připojil dvě fotky z obou zmíněných let.

Zda se jednalo o legraci, nebo to myslel alespoň trochu vážně, to ví jenom on sám a jeho agent Petr Svoboda. Vtipného příspěvku však okamžitě využily kluby v Evropě. Na Jágra nezapomněli zejména v KHL, odkud dostal tři nabídky.

Kdo se ozval? Čtěte pokračování článku zde.