Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Otázky kolem Ronalda: Kdo by ho mohl koupit? Jak se zachová Real?

Otázky kolem Ronalda: Kdo by ho mohl koupit? Jak se zachová Real?

Stále se tomu nechce věřit, ve Španělsku ale mají jasno. Hvězdný Cristiano Ronaldo zcela vážně uvažuje o tom, že by opustil Real Madrid. Podle odvážnějších zdrojů už dokonce madridský klub požádal o uvolnění. Proč je vlastně Portugalec naštvaný? To není žádné tajemství - jde o obvinění z daňových úniků. A kdo by si případně mohl dovolit superhvězdu koupit? Podívejte se na nejdůležitější otázky kolem možného přestupu, který by byl nejspíš nejsledovanějším a nejprobíranějším v historii.

Proč chce odejít z Realu?

Podle španělského deníku Marca uvažuje Ronaldo o odchodu z Realu z více důvodů. Tím hlavním je pochopitelně aféra kolem údajně nezaplacených daní, která Portugalce hodně naštvala. Zároveň vyčítá klubu, že se za něj dostatečně nepostavil, přestože Real rychle vydal prohlášení, ve kterém zdůrazňuje k Ronaldovi absolutní důvěru.

Ronaldo je rovněž unavený z tlaku, který na něj je ve Španělsku. Nedá se předpokládat, že by to jinde bylo jinak, ale Portugalec to hodně vyčítá španělským médiím. „Vůbec mě neznáte,“ prohlásil několikrát. A podle respektovaného deníku se mu rovněž nelíbí, jak byla jeho údajná vina podána. Cítí se dehonestovaný.

Další odpovědi na klíčové otázky kolem odchodu Ronalda z Realu Madrid si přečtěte na webu iSport.cz.