Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Plíšková o konci v Praze: Nepo*eru se z toho, ale takhle nechci hrát nikde

Plíšková o konci v Praze: Nepo*eru se z toho, ale takhle nechci hrát nikde

Bylo krátce po zápase, v němž jako nasazená jednička pražského turnaje selhala proti Italce Camile Giorgiové, které podlehla 0:2 na sety, a česká tenistka Karolína Plíšková měla jasno: „Nechci podávat takové výkony ani na antuce, ani na žádném jiném povrchu. Ani proti žádné soupeřce,“ řekla novinářům. Věděla však zároveň, že pláčem nad rozlitým mlékem už nic nespraví, že je potřeba hodit facku za hlavu a připravit se na sobotní start velkého turnaje v Madridu. A tak se s hodnocením své nepovedené mise ve Stromovce moc nepárala: „Určitě se z toho neposeru,“ pravila jadrně.

Pražský turnaj přišel o nasazenou jedničku a nejlepší hráčku letošního roku za pouhých 98 minut, Karolína Plíšková prohrála 6:7 a 2:6. Na svém výkonu neshledala moc pozitiv. Na antuce jí dělal problém pohyb, antukový turnaj pod otevřeným nebem hrála letos poprvé.

Před narvaným hledištěm, do kterého se řada fanoušků ani nevešla a zůstala zklamaně před branami, podala Plíšková svůj letos nejhorší výkon.„Nejsem si úplně jistá, zda mi atmosféra, která na tomto turnaji je, nějak pomohla k lepšímu výkonu. Spíš si myslím, že ho zhoršila,“ přemítala tenistka, která si pondělní start domluvila s organizátory.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek