Poborský válel za United. Zkoušel lob, pak dal gól. Kouzlily i další legendy „rudých ďáblů“

Zavzpomínal, jaké to bylo před lety, když oblékal dres Manchesteru United. Karel Poborský si v pátek zahrál na Nou Campu ve hvězdně obsazené exhibici mezi výběry legend „rudých ďáblů“ a Barcelony a jedním gólem přispěl k vítězství 3:1.

Karel Poborský si vykopal angažmá v Manchesteru United na legendárním EURO 1996, kde český výběr dokráčel až do finále. I díky nezapomenutelnému lobu vlasáče ze Slavie ve čtvrtfinále proti Portugalsku.

Teď si na Poborského v Manchesteru opět vzpomněli a pozvali ho na hvězdnou exhibici pro dětskou onkologickou kliniku. A „Steve“ ukázal, že fotbal vůbec hrát nezapomněl. Už po dvou minutách na hřišti zkoušel svůj proslavený lob, nicméně branku překopl.

Pak se dostal do obří tutovky, když obešel i gólmana, ale místo střely volil ještě přihrávku. Dočkal se až na začátku druhé půle. Ve vápně si naběhl na přihrávku Park Ji-sunga a tečovanou střelou zaskočil brankáře Jesúse Angoye.