Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Premiéra pro O2 Arénu. Bude hostit nový sport, promotéři hlásí vyprodáno

Premiéra pro O2 Arénu. Bude hostit nový sport, promotéři hlásí vyprodáno

Přestože pražská O2 Aréna ve Vysočanech stojí již 13tým rokem, teprve nyní bude poprvé hostit večer zaslíbený zápasům MMA - bojovému sportu, který v sobě kombinuje jednotlivé styly boje. V prestižním zápase se tam proti sobě 7. prosince postaví Petr Ondruš a Karlos Vémola, kteří si to rozdají o pás šampióna polotěžké váhy. 

Bude to jeden z nejadrenalinovějších večerů, které pražská hala kdy hostila. Nic lepšího v České republice ještě k vidění nebylo. „Je to nejlepší fightcard, která se kdy v České republice představila,“ souhlasí pro INFO.CZ Petr Kareš, promotér organizace XFN, která souboj pořádá.

Už dochází i na tradiční předstartovní popichování mezi oběma hvězdami večera. „Ondruš má ještě pár týdnů života, bude lítat jako hadrovej panák,“ tvrdí pro deník Sport před startem Vémola, který však nedávno prodělal operaci krční páteře.

Kromě hlavního fightu se proti sobě postaví i další zvučná jména tohoto drsného sportu. Současná největší hvězda českého MMA Patrik Kincl nastoupí v zápase, který rozhodne o jeho vstupu do americké ligy snů UFC.

Český šampión těžké váhy Viktor Pešta pak vyzve dalšího soupeře ze světové špičky. Zápasník týmu Floyda Mayweathera a uzbecký rodák s českým srdcem, Makhmud Muradov, se představí v posledním zápase v ČR. V zápase dvou generací se nakonec střetne Petr “Monster” Kníže s Davidem Kozmou.

Organizátoři zatím hlásí čtyři tisíce prodaných vstupenek a očekávají, že dva tisíce jich ještě prodají. „Je to určitě největší událost bojových sportů v České a Slovenské republice,“ říká Kareš. „Rozpočet akce je několik milionů korun, bude to opravdu velké,“ dodává promotér.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek