Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Řízení pod vlivem? Byla to jen reakce na léky, vysvětluje slavný golfista Woods své zatčení

Řízení pod vlivem? Byla to jen reakce na léky, vysvětluje slavný golfista Woods své zatčení

Americký golfista Tiger Woods popřel, že by za jeho pondělním zatčením za řízení pod vlivem návykových látek byl alkohol. Bývalý první hráč světa, jenž se po svém propuštění na kauci v oficiálním prohlášení za incident omluvil, prohlásil, že problémy způsobila neočekávaná reakce na léky na předpis.

„Chci, aby veřejnost věděla, že v tom nebyl alkohol. To, co se stalo, byla neočekávaná reakce na předepsané léky. Neuvědomil jsem si, že mě může kombinace léků tak silně ovlivnit,“ uvedl vítěz 14 turnajů major, jenž se momentálně zotavuje po dubnové operaci zad.

Jednačtyřicetiletý Woods, jemuž lékaři 20. dubna odstranili poškozenou meziobratlovou ploténku, byl zatčen v pondělí kolem třetí hodiny ranní nedaleko svého bydliště na Floridě. Po čtyřech hodinách byl na kauci propuštěn.

Pro Woodse se po nějaké době opět jedná o nežádanou publicitu. Slavný golfista v minulosti plnil hlavně stránky společenských magazínů, kde se řešil jeho soukromý život, nebo byl ze hry kvůli zmíněným zdravotním komplikacím.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek