Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Ronaldo je prokletý, tvrdí španělský šaman. Fotbalovou star údajně dohání nevyřešená minulost

Ronaldo je prokletý, tvrdí španělský šaman. Fotbalovou star údajně dohání nevyřešená minulost

Za současnými problémy čtyřnásobného nejlepšího fotbalisty světa Cristiana Ronalda prý může prokletí. Prohlásil to portugalský šaman Fafe, podle kterého je hvězdný útočník Realu Madrid prokletý, protože neurovnal vztahy s otcem a ani se nezúčastnil jeho pohřbu.

Ronaldo nedávno dostal pětizápasový trest za strčení do rozhodčího a navíc čelí obvinění z daňových úniků. A jak v rozhovoru pro server Flash! prohlásil Fafe, vlastním jménem Fernando Nogueira, nejde o náhodu. „Ronaldo byl oslaben psychologicky i spirituálně,“ uvedl.

„Místo otcova pohřbu hrál zápas. Nerozloučil se s ním a ani s ním dlouho nemluvil. Ale i když jeho otec mohl být špatný člověk, tak nejít na jeho pohřeb vypustilo velmi silnou negativní energii. Obklopují nás totiž síly, které sledují naše počínání a svědomí,“ přidal. Ronaldův otec byl alkoholik a po problémech s játry zemřel v roce 2005.

Dvaatřicetiletý Ronaldo však nemusí zoufat, protože Fafe je připraven ho prokletí zbavit. „Když bude on nebo jeho rodina potřebovat silného šamana, jsem k dispozici. A velmi rád ho vyléčím zdarma. Vždyť Ronaldo je nejlepší fotbalista na světě,“ prohlásil.

Pro Ronalda nejde o první zkušenost s okultními silami. V roce 2009 nejmenovaný čaroděj vyhlašoval, že na objednávku způsobil bývalému hráči Manchesteru United zranění. Real tehdy zásah kouzel striktně odmítl, přestože šaman tvrdil, že v minulosti jeho magii podlehli například David Beckham s Brazilcem Ronaldem, Iker Casillas, Sergio Ramos, Fabio Cannavaro a Raúl.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek