Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Schick se rozhodl pro Juventus! Pomohl Nedvěd, stát bude stamiliony

Schick se rozhodl pro Juventus! Pomohl Nedvěd, stát bude stamiliony

Přestupová bomba tiká. Patrik Schick odsouhlasil přestup do Juventusu, který se finalizuje. „Transfer může být oznámen už příští týden po finále Ligy mistrů,“ říká zdroj deníku Sport. Přestupní částka se vyšplhá na 25 milionů eur (660 milionů korun). Nebýt klauzule, byla by ještě vyšší. I tak je to téměř šestinásobek sumy, kterou před rokem vyinkasovala Sparta. Ovšem díky procentům ze zisku se „nažvejkne“ znovu.

uventus je mezi prvními kluby, které aktivovaly klauzuli v Schickově smlouvě. Své rozhodnutí již oznámil Sampdorii i agentům Pavlu Paskovi a jeho italské spojce Brunu Satinovi.

„Je to na spadnutí, těsně před podpisem,“ jdou zprávy z Itálie. „Hráč upřednostňuje Juventus a jednání jsou v pokročilém stadiu. Svou roli v přestupu sehrál Pavel Nedvěd,“ potvrzuje i zdroj Sportu.Jméno české legendy, jež zastává funkci viceprezidenta turínského velkoklubu, je pro Schicka klíčovým faktorem, proč Juventus preferuje. Veřejně však jednání zatím nekomentuje: „Spekulace vnímám, o smlouvu a tyto věci se stará pan Paska.“

Celý článek si přečtěte na webu iSport.cz. 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek