Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Šílený zápas. Brankář odešel na pivo, na hřiště vběhl naháč

Šílený zápas. Brankář odešel na pivo, na hřiště vběhl naháč

Spanilá jízda anglickým FA Cupem skončila pro Sutton, tým z páté ligy, pondělním osmifinálovým zápasem s Arsenalem (0:2). Klub z jihu Londýna se proti soupeři z nejvyšší soutěže nenechal zahanbit a nedovolil mu odehrát utkání v exhibičním tempu. Navíc slavným "kanonýrům" nachystal pár překvapení, ať už to byl zákaz žvýkaček, pravidelně se občerstvující náhradník nebo poněkud svérázný maskot.

Zápas se slavným Arsenalem, to byl pro Sutton z páté ligy svátek. Maličký stadion se dočkal dočasných renovací, včetně televizního studia pro partu z BBC kolem Garyho Linekera, povinnosti hráčů ale zůstaly při starém. I náhradní gólman Wayne Shaw, který se stal hvězdou internetu, se musel chopit role uklízeče a před zápasem luxoval kolem laviček.

Hráči Arsenalu dostali kromě skromné šatny i specifická pravidla. Žádný z nich například nesměl vběhnout na hřiště se žvýkačkou v ústech, aby jejím následným vyplivnutím neponičil umělý trávník.

Na ten si ale už v prvním poločase udělal výlet jeden ze svérázných fanoušků, a křídelník Alex Iwobi musel obdivovat jeho neobvyklý outfit - boxerky a gumovou masku žirafy, maskota domácího celku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek