Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Slavia miluje Tibet! Recesisté z Brna si originálně vystřelili z pražského klubu

Slavia miluje Tibet! Recesisté z Brna si originálně vystřelili z pražského klubu

Na neúčast skupiny J. A. R. na koncertu konaném při příležitosti převzetí stadionu v Edenu čínskou investiční skupinou CEFC vtipně zareagovali brněnští recesisté KKRD Boys. Fotbalové Slavii vytvořili webové stránky pro příští sezonu v evropských pohárech. Fanoušci budoucích soupeřů vršovického celku se tak na webu dočtou, že slavisté podporují Tibet.

Známá skupina J. A. R. na slavnostním převzetí stadionu Eden nebude vystupovat jednak z bezpečnostních důvodů, a pak také proto, že prý není pro majitele klubu dostatečně pročínská. Informaci potvrdil před týdnem serveru Lidovky.cz zpěvák kapely Dan Bárta. Hudebníci se měli provinit tím, že že před lety na koncertě v pražské Lucerně vyvěsili tibetskou vlajku.

Jednání majitelů fotbalové Slavie ale neuniklo brněnským recesistům, kteří jim jako odvetu vytvořili na adrese www.slaviapraha.com alternativní webové stránky. Svoji akci a její důvody popsali členové skupiny KKRD Boys na svém facebookovém účtu svérázným stylem, jak mají ve zvyku.

Díky webovým stránkám, které pro vršovický klub vytvořili, tak lze s velkou jistotou říct, že až se budou fanoušci zahraničních soupeřů Slavie v pohárové Evropě zajímat o to, s kým vlastně jejich oblíbenci budou v Praze hrát, dočkají se překvapení.

Po kliknutí na odkaz se objeví fotomontáž, které dominují rozesmátí Jaroslav Tvrdík a tibetský dalajlama. V pozadí jeden ze slavistických hráčů drží šálu s nápisem „Free Tibet.“ Webová stránka nepřipouští mýlku, a tak se jejím návštěvníkům v pravém horním rohu dostane v anglickém jazyce ujištění, že „Slavia miluje Tibet.“ 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek