Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Smutná zpráva z Turecka. Bývalý obránce fotbalové Plzně Rajtoral se oběsil

Smutná zpráva z Turecka. Bývalý obránce fotbalové Plzně Rajtoral se oběsil

V Turecku došlo k tragické události. František Rajtoral, bývalý český reprezentant a hráč Viktorie Plzeň od léta působící v Gaziantepsporu, spáchal sebevraždu. Informaci přinesla turecká média.

Jak uvedl deník Sport Rajtoral se oběsil ve svém domě, kde byl sám. Našli ho jeho sousedé, kteří pak zavolali policii. Turecký server fanatik píše, že český obránce spáchal sebevraždu z rodinných důvodů."Nepřišel na trénink, tak jsem jel k němu domů. Dveře byly zamčené, ale v oknech se svítilo. Pak mi policie řekla, co se stalo. Je mi to moc líto," cituje server předsedu Gaziantepsporu Ibrahim Kizil.

V Plzni se Rajtoral podílel na zisku čtyř plzeňských mistrovských titulů a dvakrát si zahrál základní skupinu Ligy mistrů. "Franto, budeš nám chybět. Celá viktoriánská rodina truchlí, fotbal jde zcela stranou..." napsala Plzeň na twitteru.

Jednatřicetiletý český fotbalista působil v Turecku od léta 2016. Do Gaziantepsporu přestoupil z Viktorie Plzeň společně s Danielem Kolářem. Kolář v zimě turecký klub opustil, Rajtoral zůstal.

Angažmá v tureckém Gaziantepu ho přivedlo do oblasti nedaleko hranic se Sýrií. "Je to nejvíce se rozvíjející město Turecka. Hráči tam bydlí v komplexu připomínajícím Dubaj. Za tři týdny budou otevírat nový stadion, který vypadá jako Allianz Arena v Mnichově," uvedl před přestupem jeho agent Pavel Zíka.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek