Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Sparťan Čermák se opil, sedl za volant a narazil do stromu. Z hořícího auta ho vytáhli na poslední chvíli

Sparťan Čermák se opil, sedl za volant a narazil do stromu. Z hořícího auta ho vytáhli na poslední chvíli

Záložník fotbalové Sparty Aleš Čermák v noci v opilosti naboural. Český reprezentant do 21 let podle Aktuálně.cz nadýchal 1,5 promile alkoholu. S poraněným hrudníkem skončil v nemocnici.

Vážná nehoda se stala krátce před třetí hodinou ranní v Horoměřicích na kraji Prahy. Čermák ve voze Škoda Octavia RS prorazil svodidla a narazil do stromu, automobil poté začal hořet.

"Policisté ještě před odvozem řidiče do nemocnice provedli orientační dechovou zkoušku a ta byla pozitivní. Okolnosti celé nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování," uvedla policejní mluvčí. "Alešův zdravotní stav je stabilizovaný, klub ale v tuto chvíli nemůže poskytovat bližší informace," řekl na webu Sparty mluvčí klubu Ondřej Kasík.

Záchranáři podle mluvčí Jany Poštové předali řidiče havarovaného vozu do motolské nemocnice jen pro jistotu. "Na místě nezjistili vážná zranění," řekla mluvčí.

1080p 720p 480p 360p 240p
Fotbalisté psychické problémy skrývají, v klubech chybí pomoc, říká psycholog Šlédr

Bližší informace k Čermákovu zdravotnímu stavu neuvedl ani jeho agent Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest. "V současné době je při vědomí a mimo ohrožení života. Vzhledem k tomu, že jsou v plánu další lékařské úkony a vyšetření, nemůžeme zatím Alešův zdravotní stav blíže komentovat. Jsme s ním v úzkém kontaktu a dostane se mu veškeré naší podpory," uvedl Kolář v prohlášení.

Dvaadvacetiletý Čermák v sobotním posledním ligovém kole na hřišti Slovácka (1:1) nastoupil za Spartu na závěrečných pět minut. Talentovaný ofenzivní záložník je v nominaci jednadvacítky na soustředění před červnovým mistrovstvím Evropy v Polsku.

"Něco se k nám dostalo, ale zatím sbíráme informace. Víc se k tomu vedení týmu případně vyjádří v pondělí," řekl ČTK mluvčí jednadvacítky Jaroslav Kolář. "Především ale doufáme, že Aleš bude v pořádku," dodal.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek