Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tajemství Rajtoralovy sebevraždy. Sepsal dluhy a pak se oběsil

Tajemství Rajtoralovy sebevraždy. Sepsal dluhy a pak se oběsil

Kolem sebevraždy bývalého reprezentanta a hráče Viktorie Plzeň je stále mnoho nejasností. Jednatřicetiletý obránce, který naposledy působil v tureckém Gaziantepsporu, se oběsil ve svém domě v Turecku. Doma byl sám a podle místních médií nezanechal dopis na rozloučenou, jak se původně uvádělo, ale soupis dluhů. Většina hráčů byla dokonce přítomná ve chvílích, kdy z rezidenčního komplexu odváželi tělo zesnulého českého fotbalisty.

Rajtoral trpěl podle dostupných informací psychickými potížemi a spekuluje se, že měl problémy s hazardem. Původní verze, že za tragédií stály rodinné důvody a rozchod, začíná být po nálezu seznamu dluhů méně pravděpodobná, i když není stále zcela vyloučená.

Měla by také proběhnout pitva, jejíž výsledky budou během několika dní.

1080p 720p 480p 360p 240p

Že vše zřejmě nebylo v pořádku naznačují i zprávy z klubu, i když nikdo neměl podezření, že rovnou hrozí tragédie. „Před deseti až patnácti dny chtěl volno. Prý potřeboval v Česku vyřešit nějaké problémy. Mimo to se choval jako naprostý profesionál. Všichni jsme ho měli rádi,“ citoval vedoucího mužstva Mustafa Kizil místní zpravodajský web gaziantepgunes.

Kapitán Gaziantepsporu Elyasa Süme byl z tragické zprávy zdrcený. „Nevím, co k tomu říct. Nikdo to nečekal. Jsme zničeni. Ztratili jsme kamaráda, kterého jsme měli rádi. Upřímnou soustrast všem. Je to pro nás šok, všechno se zdálo být v pořádku.“

Za Gaziantepspor rodák z Příbrami v této sezoně odehrál 12 ligových zápasů. Na jaře však místo v sestavě ztratil a zasáhl jen do dvou utkání. Naposledy Rajtoral v pátek sledoval z lavičky porážku 1:2 s Konyasporem.

Další informace o případu na webu iSport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek