Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Trenér pro Spartu! Nejblíž je Petr Rada, v úterý už by mohl vést trénink

Trenér pro Spartu! Nejblíž je Petr Rada, v úterý už by mohl vést trénink

Fotbalová Sparta by mohla bez hlavního trenéra vydržet jen jeden den. V pondělí totiž byla od A týmu odvolána dvojice Tomáš Požár, David Holoubek a pokud půjde vše podle plánu, úterní trénink už by mohl vést nový trenér. Tím by měl být podle zdrojů iSport.cz blízkých vedení klubu nečekaně Petr Rada. Pražský klub by mohl zkušeného kouče, který vedl naposledy Příbram, ale trénoval i národní tým, v úterý oficiálně jmenovat a potvrdit jeho nástup do funkce.

Petr Rada v úterý nejspíš dorazí na Letnou, aby jednání se Spartou dotáhl. Pokud se na všem domluví, což je velmi pravděpodobné, povede rovnou trénink prvního mužstva. Smlouvu by měl podepsat do konce sezony.Asistenti Zdeněk Svoboda a Stanislav Hejkal by měli ve svých funkcích pokračovat. Naopak David Holoubek a jeho asistent Petr Havlíček se vrací k mládeži. Tomáš Požár zůstane v roli sportovního ředitele.

Rada má za sebou bohatou hráčskou i trenérskou kariéru. Dvakrát vedl pražskou Slavii, hned čtyřikrát Teplice, působil také na lavičce Jablonce, Liberce, Plzně, Jihlavy či naposledy Příbrami. Necelý rok byl trenérem české reprezentace.

Celý článek si přečtěte na webu isport.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek