Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Úžasná Koukalová! Na domácí exhibici rozdala fanouškům své medaile

Úžasná Koukalová! Na domácí exhibici rozdala fanouškům své medaile

Biatlonistka Gabriela Koukalová předvedla fanouškům svoji bezprostřednost i skvělou formu. Na domácím exhibičním šampionátu v jejím rodném Jablonci nad Nisou rozdávala podpisy, oblékala děti do soutěžních čísel i rozdávala medaile a pak za šera proměnila supersprint ve svoji show.


Mistryně světa ze sprintu při domácím loučení se sezonou poděkovala divákům za podporu. Už při nástřelu si plácala s fanoušky u hrazení. Po kvalifikaci si z šatny přinesla dvě připravené tašky, obcházela příznivce a každému něco dala.

Jednomu podepsanou fotku, druhému medaili ze Světového poháru a několik dětí oblékla do dresů s čísly ze závodů, tak jako chlapečka do trikotu z Pokljuky.„Můžeme se pyšnit úžasným publikem. Pro nás to je veliká pocta. Proudí sem davy z různých koutů republiky, které nám drží palce a šoupou nás po televizní obrazovce očima k cíli, a za to jim takhle můžeme poděkovat," řekla Koukalová.

Divákům skutečně rozdávala i skleněné medaile, které biatlonisté dostávají za pořadí na stupních vítězů SP. "Moc nejsem na schovávání věcí a jsem ráda, pokud to někomu udělá radost. Vzala jsem všechno, co jsem doma našla," řekla Koukalová a neúnavně se s diváky fotila a podepisovala. "I kdybych měla v ruce kilovou propisku, tak v euforii z tolika lidí a dětí zapomenu, že podepisuju," usmála se.

Celý článek si můžete přečíst na webu iSport.cz