Výbuch Strýcové: Netušíš, co se děje. Jen sedíš a počítáš body, sjela sudí

Nuda v zápasech Barbory Strýcové? Ani náhodou. Plzeňská rodačka se znovu "předvedla" na turnaji v čínském Wu-chanu, kdy si v jednom zápase podala jak hlavní rozhodčí, tak později i svoji přemožitelku Jelenu Ostapenkovou, které podlehla po třísetové bitvě 6:3, 5:7, 3:6.

Obrovská bojovnice, ovšem taky tenistka, která svoje emoce dost často nemá pod kontrolou. Tím vším je Barbora Strýcová proslulá. A ani nějaké to ostřejší slovo není pro plzeňskou rodačku rozhodně cizí.

„Slušným výrazem si neulevím. Sprostá slova jsou mnohem účinnější. Uvědomuju si ale, že to u ženské není hezké, a musím se krotit," říkala před nedávnem horkokrevná tenistka.

Jak je vidět, moc se jí to však nedaří. Pětadvacáté hráčce světa naposledy ruply nervy na probíhajícím turnaji ve Wu-chanu. Zápas se přitom pro českou tenistku vyvíjel výborně. První set nad vítězkou letošního Roland Garros vyhrála 6:3, ve druhém vedla 3:1, sadu však přesto ztratila.

Po vítězném setu si Lotyška vyžádala kvůli velkému vedru desetiminutovou přestávku a právě to nastartovanou Češku vytočilo.