Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záda se nelepší. Golfista Woods podstoupil už čtvrtou operaci

Záda se nelepší. Golfista Woods podstoupil už čtvrtou operaci

Bývalý nejlepší golfista světa Tiger Woods podstoupil kvůli chronickým problémům se zády už čtvrtou operaci. Po dnešním dalším zákroku je velmi pravděpodobné, že se jednačtyřicetiletý Američan letos už na turnajích neobjeví.

„Operace dopadla dobře. Jsem optimistický, že mi pomůže zmírnit bolesti v zádech," uvedl vítěz 14 turnajů major na své webové stránce. Někdejší dlouholetý lídr světového žebříčku odhaduje, že po několikatýdenním klidu začne s rehabilitací a teprve za šest měsíců bude schopen znovu naplno sportovat. Pak může začít s golfovým tréninkem.

Woods naposledy na PGA Tour startoval na začátku února, ale v Dubaji odstoupil po prvním kole. Předtím nehrál téměř rok a půl.

Jednačtyřicetiletý Woods se v lednu vrátil na okruh PGA po předloňské operaci zad a následné téměř jedenapůlroční absenci. V San Diegu však neprošel cutem a kvůli zádům pak odstoupil z únorového turnaje v Dubaji. Bývalá světová jednička se pak vzhledem k pokračující rehabilitaci omluvila z březnového turnaje Arnold Palmer Invitational na Floridě.

Woods zatím neupřesnil, kdy bude schopen se ke golfu naplno vrátit. „Dělám vše pro to, abych mohl opět hrát, ale zatím to nejde," uvedl na svém webu vítěz 14 turnajů kategorie major.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek