Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zoufalý křik o pomoc, slzy i solidarita. Detaily z nejhrozivějšího momentu letošního Wimbledonu

Zoufalý křik o pomoc, slzy i solidarita. Detaily z nejhrozivějšího momentu letošního Wimbledonu

Na ten moment nejde zapomenout. Letošní ročník Wimbledonu zasáhla událost, která bude budit fanoušky ze snu ještě dlouho. V utkání druhého kola mezi kamarádkou a deblovou parťačkou Lucie Šafářové Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Rumunkou Soranou Cirsteaovou došlo k situaci, která se vryla do vědomí všech. Američanka po jedné z výměn upadla na kurt a areál zaplavil její zoufalý křik o pomoc.

Bylo to tuctové utkání druhého kola wimbledonské dvouhry. Ostřílená americká tenistka Bethanie Matekková-Sandsová bojovala o postup s rumunskou hráčkou Soranou Cirsteaovou. První set patřil velké kamarádce Lucie Šafářové, která ho ovládla 6:4. Ve druhém už vládla v tiebreaku její soupeřka a o výsledku tak musela rozhodnout třetí sada.

V jejím samotném úvodu se však stala velká sportovní tragédie. Světová jednička ve čtyřhře se při náběhu na síť zřítila na wimbledonský trávník, kde zůstala v obrovských bolestech bezmocně ležet.

Po několika vteřinách se areálem začal rozléhat její zoufalý křik. "Pomozte mi! Prosím, pomozte mi," křičela zoufale dvaatřicetiletá Američanka. Na pomoc jí jako první přispěchala její soupeřka, která zprvu pád Mattekové považovala za neškodné podvrtnutí kolena.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek