Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zůstaň na Floridě! Tým z ECHL láká Jágra na krokodýly i párek a pivo

Zůstaň na Floridě! Tým z ECHL láká Jágra na krokodýly i párek a pivo

Jaromír Jágr na Floridě? Ta možnost tu stále je! Jen by musel o něco snížit své požadavky. Musel by zamířit o dva levely níže, než byl zvyklý... O pětačtyřicetiletého borce projevil zájem tým Florida Everblades, který hraje ECHL (East Coast Hockey League) tedy soutěž, která je ještě o úroveň níže, než farma v AHL. A s pořádnou porcí recese a zábavy předvedl, co všechno může českému hokejistovi nabídnout.

Něco málo přes 8 tisíc diváků, to je kapacita Germain Areny, haly, kde Everblades hrají svá domácí utkání. Na dresu nosí příznačně aligátora, který je také maskotem klubu. Jeho jméno je Swampee, v překladu tedy něco jako bažiňák. Tahle parta by si teď chtěla udělat radost a pro jubilejní dvacátou sezonu nalákat Jaromíra Jágra.

„Věříme, že tahle dohoda má smysl pro obě strany," řekl PR manažer týmu Alex Reed. „Jaromír bude moci pokračovat v hraní své milované hry na jihu Floridy a druhý pohled? Však si to představte, jak jeho dlouhé kadeře vlají na ledě Germain Areny. Z toho máme husí kůži," prezentoval klubové představy.

Nečekané angažmá hokejové legendy by samozřejmě mohlo zhatit několik technických maličkostí, ale v Everblades jsou na všechno připraveni. Třeba na to, že Jágr by asi nechtěl cestovat na zápasy autobusem. „Necháme ho tedy hrát jen víkendové zápasy. Klidně mu zařídíme vlastního řidiče, který ho bude vyzvedávat a vozit na zápas," burcuje Reed.

Více si přečtěte na webu iSport.cz.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek