Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

E15 po úspěchu prvního čísla vydává další exkluzivní magazín. Tentokrát se zaměřil na Prahu

E15 po úspěchu prvního čísla vydává další exkluzivní magazín. Tentokrát se zaměřil na Prahu
 

Dnes vyšlo další číslo prestižního magazínu E15 Premium s názvem Jak se staví nová Praha. Hlavním tématem čísla je nová výstavba v metropoli a budoucnost Prahy. Čtenáři v něm najdou unikátní žebříčky největších pražských developerů v rezidenční, kancelářské či obchodní oblasti. Zájemci o investice do realit může pomoci i podrobná mapa cen bytů v jednotlivých čtvrtích. Magazín mimo jiné přináší přehled pražských rozvojových území včetně toho, kdo, kdy a zda vůbec na nich hodlá stavět. Vše brzdí nejen stavební uzávěry, ale i schvalovací procesy, které v Česku patří k nejdelším na světě. Odborníci diskutovali o tom, jaké projekty Praze chybí, aby byla skutečnou moderní metropolí, kterou může dál proměnit výstavba metra D.

„Redaktoři E15 rovněž zmapovali, kteří z miliardářů, jejichž byznys se opírá o naprosto odlišné obory, investují do realit a jaké nemovitosti jim patří. Včetně toho, kdo z nich nejvíce ovlivní, jak bude město vypadat,“ říká šéfredaktorka E15 Tereza Zavadilová.

Exkluzivní žebříčky a analytické materiály doprovází rozhovory se zajímavými lidmi, například se spolumajitelem developerské společnosti Finep Michalem Kociánem či dvojrozhovor s architekty Davidem Vávrou a Ladislavem Lábusem. Magazín přináší také inspiraci ze zahraniční a zaměřuje se na otázku, jak technologie proměňují urbanismus.

Deník E15 u příležitosti vydání magazínu zároveň pořádá 26. dubna diskusní snídani v hotelu Four Seasons, kde bude o problematice výstavby v metropoli diskutovat primátorka Adriana Krnáčová s předními pražskými developery a architekty.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Filozofií konceptu E15 Premium je být platformou pro utváření odborné diskuse o tématech, která jsou aktuálně klíčová pro byznysová odvětví. Každé číslo se do hloubky zaměří na jeden byznysový segment. První číslo s podtitulem Fintech revoluce se věnovalo inovacím ve finanční sféře.

Časopis bude k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek