Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Mediální dům CNC je poprvé dvojkou českého internetu. V mobilech už dokonce vede

Mediální dům CNC je poprvé dvojkou českého internetu. V mobilech už dokonce vede

Mediální dům CZECH NEWS CENTER se poprvé v historii stal dvojkou českého internetu. Podle posledních dat výzkumu NetMonitor za měsíc srpen obsadil CNC druhou příčku mezi provozovateli v počtu reálných uživatelů. Předběhl Mafru a na vedoucí Seznam mu chybí necelý milion RU. Na mobilních zařízeních je CNC dokonce na prvním místě.

Celkově dosáhl CNC za srpen 6.630.000 RU, z toho mezi uživateli z České republiky 5.235.000 RU z ČR.

I v ostatních parametrech jsou čísla CNC rekordní. V počtu PV 587.000.000, za všechny platformy je CNC na třetím místě. Největší portál Blesk poprvé od zavedení nové metodiky navštívilo více než 3,5 milionu RU a má rekordních 266.000.000 PV. Blesk-stream zaznamenal více než 2 miliony RU a přehrál v srpnu 11.552.000 views.

„Je to úspěch, za který bych chtěl poděkovat všem kolegům v CNC. Stojí za ním dlouhá a někdy bolestivá cesta plná technologických i obsahových inovací, akvizic a testování nových projektů a postupů. A i když ta čísla mohou být za měsíc zase jiná, je to pro mne milník a potvrzení, že jdeme správným směrem,“ neskrývá radost ředitel online Matěj Hušek.

Generální ředitelka a předsedkyně představenstva CNC Libuše Šmuclerová dodává: „Vzhledem k tomu, z jakých příček jsme se zvedali, tak je to pro nás v každém případě důležitý milník. Byť si uvědomujeme, že udržet si pozici, a co víc, posouvat se dál, to že bude boj.“

 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek