Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Start nové televize Vladimíra Železného se odkládá na neurčito. Stanice stále nedostala licenci

Start nové televize Vladimíra Železného se odkládá na neurčito. Stanice stále nedostala licenci

Návrat Vladimíra Železného do televizního průmyslu se odkládá. Bývalý ředitel televize Nova, který každý víkend prezentoval oblíbené koláče sledovanosti, měl společně s firmou S&P Broadcasting do konce června spustit novou zpravodajskou televizi Z24. Firma nyní podle webu Mediář potvrdila, že stanici nespustí do voleb, ani do konce roku.

„Mohu potvrdit, že letos to nebude,“ sdělila dnes na dotaz Médiáře marketingová manažerka S&P Broadcasting Ivana Finlay-Notmanová. Firma je vlastníkem 85 procent stanice, Železný se podílí 15procetním podílem.

Soukromou zpravodajskou stanici představili její majitelé na dubnové tiskové konferenci. Tehdy slibovali, že vysílání začne do konce června. Nyní to ale nevypadá na start ani do konce roku.

Nový kanál zatím nedostal od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání potřebnou licenci. Počátkem srpna navíc z pražské televizní sítě zmizela i propagační videosmyčka. Televize má být dle informací z dubnové tiskové konference dostupná v rámci pozemního vysílání, prostřednictvím satelitu, kabelových sítí i internetu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek