Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Jána zastřelili na schodech, Martinu do temene: Rodiče zavražděného Kuciaka a jeho snoubenky řekli děsivé detaily

Jána zastřelili na schodech, Martinu do temene: Rodiče zavražděného Kuciaka a jeho snoubenky řekli děsivé detaily

Vypravili se na místo činu a našli tam hrůzu, na kterou nikdy nezapomenou. Rodiče Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové promluvili pro Českou televizi o tom, co v domě, kde vrah zastřelil jejich milované, viděli a co z toho vyvozují.

"Podle polohy těl, jak to tam vypadalo, když jsme se tam byli podívat, to vypadalo spíš, že asi Martinka byla první. Ty krvavé stopy, to do smrti nezapomenu," uvedl v pondělním pořadu Reportéři ČT Jánův tatínek Jozef Kuciak.

Z toho, co viděl na místě činu, vyvozuje i možný čas vraždy. "Zdá se mi z toho, že to bylo ráno a Janko se chystal do práce. Pravděpodobně šel ubrat výkon na plynovém kotli, aby nemusel topit celý den naplno. Protože on byl zastřelený na schodech, kudy se vychází z kotelny. Ležel tam na těch schodech a Martinka byla v kuchyni," vysvětlil zdrcený táta.

Policie již dříve uvedla, že snoubenci byli zavražděni každý jednou ranou, mladého novináře trefil vrah do hrudníku, jeho přítelkyni pravděpodobně krátce předtím do hlavy. Nikoli ale do čela, jak se předpokládalo. Matka mladé archeoložky v pořadu ukázala, že její dcera měla ránu na temeni hlavy, jako by ji vrah trefil svrchu. Mohl ji tak například donutit před smrtí kleknout, nebo ji zastihl sehnutou.

Další informace v pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek